רם אורן, חצוצרה - ישראל

רם אורן, חצוצרן ראשון עמית לשעבר בתזמורת הפילהרמונית הישראלית במשך 32 שנה עד סוף 2023

בוגר בית הספר התיכון תלמה ילין ובשירותו הצבאי היה סולן בתזמורת צה״ל. השלים תואר ראשון באוניברסיטת אינדיאנה בבלומינגטון והשתלם בניו יורק ובשיקגו אצל פיליפ סמית, וינסנט צ׳יקוביץ וארנולד ג׳ייקובס. ניגן במחזות מוסיקאלים רבים בארה״ב וחזר ארצה כחצוצרן ראשי בתזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור שם ניגן 7 שנים. אחרי שנה בתזמורת הסימפונית הישראלית – ראשון לציון הצטרף לפילהרמונית הישראלית.

הוא הופיע כסולן עם התזמורת הפילהרמונית, התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, תזמורת הוירטואוזים ממוסקבה עם יבגני קיסין וולדימיר ספיבקוב, "סולני מוסקבה" של יורי בשמט, "סולני באך ממינכן", תזמורת קאמרטה הישראלית,התזמורת הקאמרית הקיבוצית, התזמורת הלאומית של ארמניה וכמו כן הופיע ברסיטלים ברוסיה, קנדה, ארה״ב וגרמניה. השתתף בפסטיבלים רבים כמו "קול המוסיקה הקאמרית בגליל העליון" בכפר בלום, פסטיבל אבו גוש ועוד, הקליט לרדיו ומרבה להופיע ברסיטלים ובמוסיקה קאמרית. בעבר נימנה על סגל המורים במכללה של תזמורת צה"ל והדריך כיתות-אמן בארץ ובחו"ל.

היה פרופסור אורח בבית הספר למוסיקה של אוניברסיטת מניטובה בקנדה, שם לימד חצוצרה ומוסיקה תזמורתית וקאמרית, והרבה להופיע בהרכבים שונים וכסולן.

כמורה למוסיקה שייך לצוות ההוראה בבוכמן-מהטה ומנהל סטודיו פרטי.