הסדרה הבינלאומית


21.6.2018, בשעה 20:00
אולם ימקא, ירושלים

לורי לי כינור 

אמילי קראספ כינור 

איזקיה ליונג ויולה 

ג'ונתן לו צ'לו

 

לאחר שזכתה בפרס הראשון בתחרות רביעיות המיתרים קרא עוד

לורי לי כינור 

אמילי קראספ כינור 

איזקיה ליונג ויולה 

ג'ונתן לו צ'לו

 

לאחר שזכתה בפרס הראשון בתחרות רביעיות המיתרים הבין-לאומית ה-12 בבאנף, תוייגה רביעיית רולסטון בין "30 המוסיקאים הקלאסיים הקנדיים החמים מתחת לגיל 30" של 2016. בביקורת במגזין ה- Musical Toronto  נכתב כי "הרביעייה ניגנה בבשלות ובלכידות כאלו אשר התחרו עם רביעיות המיתרים הטובות בעולם." רביעיית רולסטון היא זוכת ה- Astral National Auditions לשנת 2016, כמו גם זוכת ה- Grand Prizeבתחרות ה- Yellow Springs למוסיקה קאמרית ה-31. תחרויות נוספות בהן זכתה הרביעייה הן תחרות ה- inaugural M-Prize ותחרות בורדו הבין-לאומית לרביעיות מיתרים לשנת 2016.       

על גל ההצלחה של זכייתה בבאנף, יצאה רביעיית רולסטון בעונת 2016-17 לסיבוב הופעות בגרמניה, איטליה, אוסטריה, קנדה וארה"ב. בעונת 2017-18 הופיעה רביעיית רולסטון ברחבי קנדה, ארה"ב, אירופה ובהמשך תופיע גם בישראל. גולות הכותרת של הרביעייה כוללות הופעות באולמות חשובים כמו הסמית'סוניאן, מרכז קנדי לאמנויות הביצוע, אולם קרנר בקונסרבטוריון המלכותי למוסיקה בטורונטו וארמון אסטרהאזי.         

מסתיו 2017, משמשת רביעיית רולסטון כרביעיית הבית של בית הספר למוסיקה של ייל. כמו כן, היתה רולסטון רביעיית הבית הבוגרת בבית ספר שפרד למוזיקה באוניברסיטת רייס והשתתפה בפסטיבל המוזיקה של אספן, בפסטיבל נורפולק למוסיקה קאמרית, בסמינר סנט לורנס לרביעיות מיתרים ובפסטיבל יהודי מנוחין למוסיקה קאמרית. 

שיתופי פעולה ראויים לציון של רביעיית רולסטון כוללים הופעות עם אמנים ידועי שם כמו אנדרס דיאז, גילברט קאליש, מארק מוריס, דונלד פלמה ומיגל דה סילבה. בנוסף, עבדה הרביעייה עם המלחינים ג'ון לותר אדמס ובריאן קורנט. המנחים המוסיקליים של רביעיית רולסטון כוללים את רביעיית ברנטאנו, ג'יימס דנהאם, נורמן פישר, וקנת' גודלסמית'. רולסטון קיבלה הדרכה נוספת מרביעיית סנט לורנס, מבארי שיפמן, מיגל דה סילבה ואלאסדאיר טאיט.

רביעיית רולסטון הוקמה בקיץ 2013. שמה של הרביעייה לקוח משם משפחתו של הכנר הקנדי תומס רולסטון, המייסד והמנהל של תכניות המוסיקה והצליל במרכז באנף לאמנויות. 

לורי לי מנגנת בכינור קרלו טונוני. רביעיית רולסטון נתמכת על ידי חברת Jargar Strings  הדנית.

סגור טקסט

להזמנת כרטיסים, יש למלא את הטופס הבא וניצור קשר עימכם בהקדם

ברצוני לקבל מידע על קונצרטים ואירועים

"ביצוע מחשמל"

סטרינגס מגזין

מרכז למוסיקה ירושלים

משכנות שאננים ת.ד. 4568 ירושלים 9104402

קופת כרטיסים: ראשון-חמישי 10:00-16:00 טל. 02-6241041

משרד: Tel.  02-6234347 Fax  02-6259252 מייל:info@jmc.org.il

';