קתרין לארסן מגוויר

קתרין לארסן-מגוויר הייתה נגנית הבסון הראשית באופרה הקומית בברלין, וכעבור עשור העבירה את כל תשומת ליבה ופועלה המוסיקלי לניצוח. זאת לאחר שצברה ידע נרחב הנוגע לרפרטואר ומודעות עמוקה לפסיכולוגיה התזמורתית; מאז 2012, היא מנצחת מבוקשת בתזמורות באירופה ובדרום אמריקה. עונת 21-22 כוללת הופעות בכורה עם תזמורת ה-BBC הלאומית של ווילס, התזמורת הקאמרית של ז'נבה, התזמורת הקאמרית של פריבורג (שוויץ) והסימפונית של גטינגן בגרמניה, כמו גם הופעות רבות עם תזמורת הרדיו הסלובני והתזמורת הסימפונית של טנריף.

לצד הרפרטואר התזמורתי הסטנדרטי, לקתרין לארסן-מגוויר גם עניין מיוחד במוסיקה בת זמננו והיא ניהלה ביצועי בכורה של מספר יצירות, כולל  “Gefährliche Operette” של המלחין גורדון קמפה, ואת הבכורה האמריקאית של הקונצ'רטו לאבוב של מקמילן עם נייג'ל שור. שיתופי פעולה כוללים את קלאנגפורום וינה, אנסמבל מוסיקפבריק, אנסמבל רזוננס, אנסמבל אסקולטה ואנסמבל יונייטד ברלין, כאשר ב21-22 היא תופיע לראשונה עם אנסמבל מודרן.

עקב חיבתה המיוחדת לעבודה עם מוסיקאים צעירים, קתרין לארסן-מגוויר נהנית לעבוד ולקדם אנסמבלים צעירים בכל רחבי העולם; היא חברת צוות השופטים בתחרות בזנסון ב2017 ו2019, ובחמש השנים האחרונות החזיקה בפרופסורה אורחת בניצוח באוניברסיטת האומנויות בברלין.