בטהובן: סונטה מס' 4 לפסנתר וצ'לו בדו מז'ור, אופ' 102 מס' 1
פורה: סונטה מס' 2 לצ'לו ופסנתר בסול מינור אופ' 117
בלוך: "מתוך חיים יהודיים"
מנדלסון: סונטה מס' 2 לפסנתר וצ'לו ברה מז'ור, אופ' 58

Beethoven Cello Sonata Op. 69

גארי הופמן ורון רגב

גארי הופמן הוא אחד מן הצ'לנים המעולים של זמננו, אשר משלב שליטה טכנית עם צליל יפהפה ורגישות פואטית. הופמן צבר מוניטין בינלאומי לאחר שהיה לצפון-אמריקאי הראשון שזכה בתחרות רוסטרופוביץ' הבינלאומית בפריז ב-1986. הופמן הופיע כסולן עם התזמורות הידועות בעולם: התזמורות של שיקאגו, לונדון, מונטריאול, טורונטו, סן פרנסיסקו, בולטימור, כמו גם עם תזמורות קאמריות מאנגליה, מוסקבה, לוס אנג'לס ועוד רבות אחרות. הופמן משתף פעולה בקביעות עם מנצחים מפורסמים ביניהם אנדרה פרווין, שארל דיטואה, מסטיסלב רוסטרופוביץ', פנחס צוקרמן, אנדרו דיוויס, הרברט בלומשטדט, קנט נגאנו, חסוס לופז-קובוס וג'יימס לוין.

הופמן מופיע ברסיטלים ובסדרות קאמריות בכל העולם, כמו גם בפסטיבלים יוקרתיים כפסטיבל רוויניה, מרלבורו, פסטיבל המוסיקה של אספן, הלסינקי, פסטיבל שלזוויג-הולשטיין ועוד. לעתים קרובות הוא מופיע כאורח רביעיות מיתרים חשובות, ביניהן רביעיית אמרסון, טוקיו, בורומאו, ברנטאנו ואיזאי.

הופמן  מנגן ונותן כתות אמן בפסטיבל רוויניה, בלומינגטון, קובה, פסטיבל הצ'לו של מנצ'סטר, ב-Kronberg Cello Akademie, אוניברסיטת מוצרטיאום, בסנטה פה ובמרכז למוסיקה ירושלים. הופמן הוא חבר באגודה למוסיקה קאמרית של מרכז לינקולן ומנגן בה בקביעות. הוא ביצע בכורות של קונצ'רטי מאת ג'ואל הופמן, גיל שוחט ואליוט קרטר.

הופמן, יליד 1956, נולד בוונקובר, קנדה, היה המינוי הצעיר ביותר בתולדות בית הספר למוסיקה של אוניברסיטת אינדיאנה, בה הוא נשאר למשך שמונה שנים. ב-2011 הוא מונה לתפקיד Maître en Résidence לצ'לו ב-La Chapelle de Musique Reine Elizabeth היוקרתית בבריסל. הופמן מתגורר בפריז והוא פעיל בהקלטות עם חברות BMG (RCA) ,Sony, EMI ו-Le Chant du Monde. הקלטותיו המוקדשות ליצירותיו של מנדלסון בחברת ,La Dolce Volta label יצאו לאור ב-2012. גארי הופמן מנגן בצ'לו ניקולו אמאטי משנת 1662, ה-"ex-Leonard Rose”.

רון רגב זכה לשבחי הביקורת כאשר ביצע את הקונצ'רטו ק. 503 מאת מוצרט עם התזמורת הסימפונית של שיקגו בניצוח מאסטרו ג'יימס קונלון - אירוע אשר לקראתו ניתנה לו התראה בת יום אחד. רגב זכה במספר רב של פרסים בתחרויות, ביניהן התחרות העשירית ע"ש ארתור רובינשטיין, תחרות AMSA בסינסינטי, תחרות ברוס האנגרפורד בניו יורק, תחרות הפסנתר הבינלאומית הראשונה בטביליסי, תחרות האמן הצעיר בירושלים, תחרות אריאן כץ בתל אביב ואחרות. כמו-כן זכה בפרסים ובמלגות על פעילותו כנגן מוסיקה קאמרית בישראל ובחו"ל. רגב זכה במלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל החל משנת 1987 ועד תום לימודיו. בקיץ 1998 זכה במילגת פולברייט היוקרתית להמשך לימודיו בבית הספר ג'וליארד בניו יורק.

רגב הופיע כסולן עם התזמורת הסימפונית של שיקגו בפסטיבל ראוויניה, התזמורת הסימפונית של ג'וליארד באולם אליס טאלי בניו יורק, התזמורת הפילהרמונית הארמנית, התזמורת הסימפונית ירושלים - רשות השידור, התזמורת הסימפונית של שאיין בוויומינג, התזמורת הסימפונית של דביוק באייווה, התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, הסינפונייטה הישראלית באר-שבע, והתזמורת הסימפונית של בית הספר "תלמה ילין" בסיורה בארץ ובאירופה. הוא השתתף בפסטיבלים בראוויניה, זלצבורג, אספן ובון. ביצועיו שודרו ב"קול המוסיקה" ובתחנות המוסיקה הקלאסית של ניו יורק ושיקגו.

רון רגב נולד בתל אביב. הוא בוגר בית הספר לאמנויות בתל אביב ותיכון "תלמה ילין" בגבעתיים בהצטיינות. היה חבר בתכנית הנגנים המצטיינים של המרכז למוסיקה ירושלים, ומפקד ההרכבים הקאמריים של צה"ל כששירת כמוסיקאי מצטיין. למד לתואר ראשון עם פרופ' עמנואל קרסובסקי באקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בתל אביב במסגרת תכנית המצטיינים של האוניברסיטה. את התואר סיים בגיל 21 בהצטיינות יתרה. את התארים השני והשלישי השלים רגב בבית הספר ג'וליארד בניו יורק, שם למד פסנתר עם ג'רום לוונטל ומוסיקה קאמרית עם יוסף קליכשטיין, והיה חבר בסגל ההוראה. עבודת הדוקטורט שכתב על שלישיית הפסנתר הראשונה של מנדלסון זכתה בפרס ריצ'רד פרנץ' לעבודת הדוקטורט המצטיינת בשנת יובל המאה של ג'וליארד, ולאחרונה היוותה את הבסיס להרצאה וקונצרט שנתן בסיפריית הקונגרס בוושינגטון.

ד"ר רגב מכהן כראש החוג לכלי מקלדת באקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים, מלמד בקונסרבטוריון גבעתיים, ונמנה עם סגל מכון סטיינס למוסיקה בפסטיבל ראוויניה שבשיקגו. הוא מדריך הרכבים קאמריים מטעם המרכז למוסיקה ירושלים, ומכהן כשופט בתחרויות ובמבחני מלגות. הוא מרבה לתת קונצרטים מוסברים והרצאות, הזוכים לביקוש רב. תלמידיו זכו בפרסים בתחרויות שונות בארץ ובמלגות הצטיינות של קרן התרבות אמריקה-ישראל. ד"ר רגב משמש גם כיועץ המוסיקלי הראשי של חברת טונרה, המתמחה בשילוב טכנולוגיה מתקדמת ומוסיקה.

"גארי הופמן הוא אחד הצ'לנים הבולטים בזמננו, אשר משלב שליטה כלית, צליל יפהפה ורגישות שירתית"